Dom Produkty3-fazowy bank obciążenia

3000 KW Niebieski / Szary 3-fazowy ładunek bankowy Ciągła praca z wiszącym pierścieniem

dobra jakość Przenośny bank obciążenia na sprzedaż
dobra jakość Przenośny bank obciążenia na sprzedaż
Bardzo doceniamy staranne wykończenie i zorganizowany system. Szczerze mówiąc, ponieważ jestem w produkcji energii od ponad 30 lat, twój bank obciążenia jest najlepszy, jaki widzę. Jest idealny. Dziękuję i dziękuję wszystkim, którzy wzięli udział w projektowaniu opakowań i obsłudze tych banków.

—— Ghalib Zayed

Pls kontakt Mr.Dong Thai topromote i sprzedaj swój bank ładunku. Powiedziałem panu Dong Thai, że jesteśmy zadowoleni z KX Loadbank, a także zadowoleni z waszych usług

—— Tuong

Im Online Czat teraz

3000 KW Niebieski / Szary 3-fazowy ładunek bankowy Ciągła praca z wiszącym pierścieniem

Chiny 3000 KW Niebieski / Szary 3-fazowy ładunek bankowy Ciągła praca z wiszącym pierścieniem dostawca
3000 KW Niebieski / Szary 3-fazowy ładunek bankowy Ciągła praca z wiszącym pierścieniem dostawca 3000 KW Niebieski / Szary 3-fazowy ładunek bankowy Ciągła praca z wiszącym pierścieniem dostawca

Duży Obraz :  3000 KW Niebieski / Szary 3-fazowy ładunek bankowy Ciągła praca z wiszącym pierścieniem

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: Kaixiang
Orzecznictwo: ISO9001
Numer modelu: AC4.16KV-3000kW

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1 zestaw
Cena: negotiable
Szczegóły pakowania: Pakowany w pojemnik
Czas dostawy: W ciągu 40 dni roboczych
Zasady płatności: Western Union, l/c, T/T
Możliwość Supply: 100 zestawów / miesiąc
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Modelu: AC4.16KV-3000kW Moc znamionowa: 3000 kW
Napięcie: AC4.16KV Kolor: Niebiesko-szary
Wydajność: Ciągła praca Całkowita tolerancja: ±3%

4.16KV 3000kW 3-fazowy bank obciążenia z najlepszą sprzedażą i wysoką wydajnością

Wprowadzenie

(1) Zgodnie ze specjalnymi wymaganiami użytkowników na miejscu, w umowie zaproponowano standardy techniczne AC4.16KV-3000kW Banku wysokiego napięcia (zwany dalej "systemem") i jego akcesoria, w tym ich funkcję, wydajność, wykorzystanie , konstrukcja, instalacja i test, aby zapewnić użytkownikom wysoce wydajny i niezawodny wybór, aby sprostać zapotrzebowaniu na test obciążenia generatora.

(2) System składa się z 1 zestawów banku obciążenia 3000kW. System składa się z dwóch części: pomiaru i kontroli oraz obciążenia, w tym wysokoprądowego typu AC banku obciążenia, automatycznego systemu gromadzenia danych, automatycznego układu ładowania i rozładowywania, urządzenia chłodzącego, dodatkowego sterowania, skrzynki zdalnego sterowania i komputera oprogramowanie i tak dalej.

Podanie

1 System jest samoczynnym urządzeniem służącym do testowania obciążenia elektrycznego przez Kaixiang Technology. Doskonale łączy moduł obciążenia wysokiego napięcia z modułem pomiarowo-sterującym, precyzyjnie testuje moc wyjściową i wydajność obciążenia generatora.

System składa się głównie z obciążenia rezystancyjnego, zbierania danych, systemu sterowania, urządzenia chłodzącego, itp. System może testować moc wyjściową i obciążalność zespołów prądotwórczych.

2 System może ładować moc w zakresie znamionowym, mierzyć napięcie 3-fazowe w stanie ustalonym, prąd, moc czynną, współczynnik mocy, częstotliwość i czas działania oraz symulować stan pracy obciążenia rzeczywistego zestawu prądotwórczego. Pobór mocy za pomocą typu przekrojowego, obciążenia typu rozpraszanie energii, chłodzenia wymuszonego, 3-fazowego zdecentralizowanego powietrza nawiewanego, przepływ powietrza jest wystarczający i niski poziom hałasu.

3 System może współpracować z oprogramowaniem PC w celu inteligentnego działania, automatycznie zakończyć testowanie parametrów i utworzyć tabelę danych testowych, krzywe i raporty, które można wydrukować, zmniejszyć wiele operacji ręcznych.

Specyfikacja techniczna

Parametr systemowy
Napięcie znamionowe / częstotliwość 4,16 KV, 3 fazy 3 przewody 60 Hz
Maksymalna moc ładowania Obciążenie rezystancyjne: 3000 kW
Załaduj kroki Łącznie 6 kroków: 100 kW, 200 kW, 400 kW, 500 kW, 800 kW, 1000 kW, krok minimalnego obciążenia 100 kW, wartość kroku 100 kW
Współczynnik mocy 1
Load Tolerance (każdy krok) ± 5%
Tolerancja obciążenia (ogólnie) ± 3%
Napięcie wentylatora i sterowania Zewnętrzny przewód trójfazowy 3-fazowy, 380V / 60Hz
Połączenie przewodowe

Wejście banku obciążenia - Miedziany pręt (gwiazda "Y")

Kontroluj wejście mocy - łącznik

Interfejs komunikacyjny RS485, RS232
Izolacja fa
Maksymalna klasa ochrony IP54
Cykl obciążenia Ciągły
Chłodzenie Wymuszone chłodzenie powietrzem przez wentylator osiowy; poziome powietrze wlotowe, pionowe chłodzenie wyciągu
Załącznik Rodzaj kontenera, z drabiną, wlotem i wylotem powietrza z obudową z siatki i drzwiami ochronnymi
Oświetlenie wewnętrzne Zapewnione zostanie odpowiednie oświetlenie wewnętrzne
Transport Podnoszenie, w górnej części obudowy znajduje się uchwyt do podnoszenia
Kolor Szary RAL7035 lub zgodnie z wymaganiami
Wymiary Około 6058 mm × 2350 mm × 2591 mm (dł. × szer. × wys.)
Środowisko pracy Parametr
Temperatura otoczenia -10 ℃ ~ + 50 ℃
Względna wilgotność ≤95%
Ciśnienie atmosferyczne 86 ~ 106 kPa
Marki głównych komponentów
Stycznik Xiguang
PLC Siemens
Bezpiecznik Chuantai
Rezystor stopowy (self-developing)
Oprogramowanie do przetwarzania danych (self-developing)
Główne cechy

(1) Pojemnik jest wytwarzany przez profesjonalnego producenta kontenerów, który zapewnia, że ​​produkcja jest ściśle zgodna z praktyką produkcyjną kontenera i odpowiednimi normami.

(2) Bank ładunków przyjmuje standardowy kontener, ogólny błąd otworu do mocowania wynosi ± 2 cm, dzięki czemu pojemnik może osiągnąć wymagania w zakresie transportu i przechowywania. Wewnętrzna konstrukcja jest specjalną konstrukcją, która jest podzielona na niezależne połączenie, moduł rezystancyjny, chłodzenie wentylatora, specjalną izolację i tak dalej.

(3) Łożyska kontenera są zaprojektowane zgodnie z kodem projektu kontenera. Podczas wykrywania należy użyć specjalnego miernika grubości TT100, aby wykryć błąd grubości materiału i rysunku projektowego, aby zapewnić, że ogólna struktura pojemnika spełnia wymagania dotyczące nośności. Ogólnie rzecz biorąc, rzeczywista całkowita masa ładunku wynosi tylko około 10T, a tylko 1/3 konstrukcji nośnej, może zapewnić bezpieczeństwo i niezawodność podnoszenia i przenoszenia.

(4) Skrzynia ładunkowa jest wykonana w kontenerze, z wiszącym kółkiem na górze zbiornika, łatwym do podnoszenia i transportu. Istnieją procesy przeciw korozji, słonej mgiełki i antygrzybicy zgodnie z wymaganiami łatwego transportu morskiego kontenera. Obudowa jest piaskowana i odryglowana, natryskiwana termicznie stabilną powłoką izolacyjną i natryskiwana specjalną farbą na zewnątrz statku. Biorąc pod uwagę chłodzenie, transport podnośnikowy, dystrybucję podzespołów itp., Bank obciążenia jest poddawany procesowi cynkowania ogniowego i ogniowego, farba wewnętrzna farbą wysokotemperaturową. Śruby łączą wsporniki i bank. Komponenty są dobrze rozmieszczone; każdy moduł jest rozprowadzany z jednolitością, aby zapewnić właściwy rozkład ciężaru i chłodzenie.

Szczegóły kontaktu
Hebei Kaixiang Electrical Technology Co., Ltd

Osoba kontaktowa: Bruce

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)