Dom

Hebei Kaixiang Electrical Technology Co., Ltd Wycieczka po fabryce

dobra jakość Przenośny bank obciążenia na sprzedaż
dobra jakość Przenośny bank obciążenia na sprzedaż
Bardzo doceniamy staranne wykończenie i zorganizowany system. Szczerze mówiąc, ponieważ jestem w produkcji energii od ponad 30 lat, twój bank obciążenia jest najlepszy, jaki widzę. Jest idealny. Dziękuję i dziękuję wszystkim, którzy wzięli udział w projektowaniu opakowań i obsłudze tych banków.

—— Ghalib Zayed

Pls kontakt Mr.Dong Thai topromote i sprzedaj swój bank ładunku. Powiedziałem panu Dong Thai, że jesteśmy zadowoleni z KX Loadbank, a także zadowoleni z waszych usług

—— Tuong

Im Online Czat teraz
 • Linia produkcyjna
  Hebei Kaixiang Electrical Technology Co., Ltd jest wiodącym producentem w branży testowania i konserwacji zasilania awaryjnego. Specjalizuje się w projektowaniu, pracach badawczo-rozwojowych, produkcji wysokowydajnych akumulatorów prądu zmiennego i stałego, posiada profesjonalny inteligentny ośrodek badawczo-rozwojowy w Chinach. Kaixiang oferuje kompleksowe rozwiązania dla producentów agregatów prądotwórczych, akumulatorów i zasilaczy UPS. Jej produkty są szeroko stosowane w centrum danych, przemyśle stoczniowym, platformie morskiej, sieci państwowej, energetyce jądrowej, szpitalu, komunikacji, kolejnictwie itp. Kaixiang jest partnerem strategicznym wielu znanych firm, takich jak: Cummins, Caterpillar, Kohler, Jiangnan Shipyard, CSSC, CSIC, State grid, China mobile, Tecent, Baidu, Sinopec, CETC itd. Niektóre produkty zostały wyeksportowane do Ameryki, Singapuru , Izrael, Japonia, Wielka Brytania, Arabia Saudyjska, Australia, Korea Południowa, Tajlandia, Sri Lanka, Angola itd. Przez lata rozwoju "Triumph Load" stała się już znaną marką w branży wykrywania zasilania w Chinach.

  Wykwalifikowany robotnik zapewnia niezawodną technologię montażu

 • OEM / ODM
  Indywidualne rozwiązania techniczne spełniają indywidualne wymagania klienta

 • R & D
  Profesjonalny zespół techniczny z ponad 20 letnim doświadczeniem w projektowaniu

Szczegóły kontaktu
Hebei Kaixiang Electrical Technology Co., Ltd

Tel: 86-311-85138355

Faks: 86-311-85138330

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)