Dom

Hebei Kaixiang Electrical Technology Co., Ltd

dobra jakość Przenośny bank obciążenia na sprzedaż
dobra jakość Przenośny bank obciążenia na sprzedaż
Bardzo doceniamy staranne wykończenie i zorganizowany system. Szczerze mówiąc, ponieważ jestem w produkcji energii od ponad 30 lat, twój bank obciążenia jest najlepszy, jaki widzę. Jest idealny. Dziękuję i dziękuję wszystkim, którzy wzięli udział w projektowaniu opakowań i obsłudze tych banków.

—— Ghalib Zayed

Pls kontakt Mr.Dong Thai topromote i sprzedaj swój bank ładunku. Powiedziałem panu Dong Thai, że jesteśmy zadowoleni z KX Loadbank, a także zadowoleni z waszych usług

—— Tuong

Im Online Czat teraz

Hebei Kaixiang Electrical Technology Co., Ltd

1 2
Hebei Kaixiang Electrical Technology Co., Ltd Hebei Kaixiang Electrical Technology Co., Ltd
Firma 1 Firma 2

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Eksporter
Firma Handlowa
Sprzedawca
Rynek Główny : Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Oceania
Na calym swiecie
marki : Obciążenie triumfu
Ilość pracowników : 120~130
Coroczne wyprzedaże : 10000000-15000000
Rok założenia : 1994
pc Export : 50% - 60%
Technologia inteligentnej detekcji mocy Kaixiang jest chińskim liderem w branży, który zajmuje się testowaniem obciążenia i konserwacją wszystkich rodzajów energii, aby uniknąć wypadków i strat ekonomicznych spowodowanych awarią zasilania. Jako krajowe przedsiębiorstwa high-tech, nauka i technologia tworzą pierwsze w branży centrum technologii miejskich Kaixiang, wraz z ustanowieniem najstarszego i największego w Chinach inteligentnego urządzenia do wykrywania energii, centrum badawczo-rozwojowego i bazy produkcyjnej, tworząc pierwszą markę chińskich producentów energii "KAIXIANG Load."

Firma Kaixiang Technology została założona w 1994 r., Długoterminowo koncentruje się na opracowywaniu technologii inteligentnego wykrywania energii i jej stosowaniu w przemyśle stoczniowym, petrochemicznym, platformach wiertniczych, centrach danych, łączności, energetyce, wojsku, lotnictwie, instytutach badawczych i innych obszarach oraz w ścisłej zgodności z Międzynarodowy system zarządzania jakością ISO9001 do projektowania, produkcji i serwisu. Główne technologie firmy to niezależne badania, siedem patentów, 10 praw autorskich oprogramowania, dwa standardy korporacyjne. Wśród nich, Kaixiang "inteligentne moce morskie generatory prądu przemiennego", Departament Nauki i Technologii w prowincji Hebei został nazwany międzynarodowym zaawansowanym poziomem naukowym i technologicznym osiągnięcia, standard korporacyjny "suche obciążenie AC" w celu podniesienia standardu branży przez Ministerstwo reklamy.

Firma Kaixiang Technology specjalizuje się w generatorze inteligentnych układów testowych, obciążeniach suchych HV / MV, obciążeniach pośrednich, obciążeniach RLC, obciążeniach nieliniowych RCD, wykrywaniu energii odnawialnej, inteligentnej sieci - opracowaniu urządzeń do testowania mikropierwiastków i sprzętu produkcyjnego. Produkty były szeroko stosowane w Stoczni Jiangnan, Stoczni Huangpu, Stoczni Hudong, CNOOC, Shengli Oilfield, CICC, Taikang Life, China Mobile, CNR, Beijing Electric Power, Pekińskiego Instytutu Technologii i innych znanych przedsiębiorstw, instytucji, ale także w eksporcie do Zjednoczonego Królestwa, Japonii, Korei, Australii, Singapuru, Tajlandii i innych rynków zamorskich. Obecnie istnieje ponad 20 000 sztuk ładunków KaiXiang w dobrze funkcjonującym domu i za granicą.

Ładunek KaiXiang może być stosowany w przemyśle stoczniowym, na platformach naftowych, platformach wiertniczych, centrach danych, sieciach komunikacyjnych, finansach, wojsku, broni, mobilnej elektrowni, ochronie elektrowni, masowym transporcie, lotnictwie, przemyśle lotniczym, energii odnawialnej, inteligentnej sieci - mikro-sieci, instrument przełącza, bada i naucza, a także zarządza ładowaniem pojazdów elektrycznych i innymi dziedzinami. Może zapewnić użytkownikom projektowanie, produkcję, instalację, uruchomienie, szkolenie, utrzymanie pełnej usługi, a także usługi OEM, leasingu i testowania na miejscu.

Technologia Kaixiang w Stoczni Keppel w 2006 roku wykazała odporność na obciążenia rzędu 2926 kVA - pierwsze morskie obciążenie AC o wysokiej mocy;

2009 został opracowany przez Stocznię Huangpu Generatory AC690V-14700K Intelligent Test System to największy w kraju sprzęt do badania wydajności agregatów prądotwórczych;

2009 Zhejiang firma opracowała wysokiej mocy wysokiego napięcia AC AC 10,5kV-1760kW to pierwszy w Chinach bezpośredni test wysokiej mocy generatorów wysokiego napięcia suchego obciążenia;

Stocznia Jiangnan w 2010 roku opracowała generatory prądu przemiennego AC390-12088K Inteligentny system testowy jest suchym obciążeniem początkowej aplikacji morskiej marynarki wojennej.

Technologia Kaixiang do celu "zorientowanego na jakość, najpierw klienta", "profesjonalizm, obiektywność, innowacyjność, wydajność" jako koncepcja. Poprzez nasze wysiłki, mające na celu tworzenie większej wartości dla użytkowników. Mamy szczerą nadzieję, że będziemy współpracować ze wszystkimi przyjaciółmi, współtowarzyszami bezpieczeństwa elektrycznego, aby uczynić życie lepszym!

Szczegóły kontaktu
Hebei Kaixiang Electrical Technology Co., Ltd

Tel: 86-311-85138355

Faks: 86-311-85138330

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)